02
جولای

جدید ترین پرده های ساده و شیک پذیرایی 😍

 

 

صنعت دیزاین همواره در حال پیشرفت و بروز شدن است  اگر شما علاقه به علم دیزاین و جادویی زیبایی آن دارید باید همیشه از جدید ترین و بروز ترین مدل های این علم آگاه باشد. وقتی صحبت از دیزاین منزل میکنیم یکی از اصلی ترین قسمتایی که به ذهنمون میرسه انتخاب مناسب پردست ، چون به تنهای بخش اصلی دیزاین منزل  با اونه . ما شهر پرده ای ها تو این مقاله قصد داریم که جدید ترین پرده های ساده و شیک پذیرایی رو به شما معرفی کنیم که تا هم با سلیقه عموم دیزاینرا بیشتر آشنا بشید و هم از پیشرفت این صنعت جا نمونید.

 

مدل ریزشی با تنظیم شلخته :

این مدل بسیار ساده و بینهایت زیباست. ویژگی منحصربه فرد این مدل این است که با اکثر لوازم منزل ست میشود و این نکته بسیار نکته مهمی میباشد. پیشنهاد مناسب برای یک پنجره با عرض  1.5  تا 4 متری میباشد. پارچه های که برای این مدل مناسب است بیشتر از خانواده پارچه حریر ، پارچه کتان ، پارچه ابریشم میباشد که به عنوان حریر و برای دکور نیز از پارچه های مخمل ها ، کتان ها  و ابریشم ها استفاده میشود.این مدل تشکیل شده از پارچه کتان نازلی  3 برابر چین برای زیره و کنف 1.5 متر عرض به عنوان دکور میباشد. همان طور که مشاهده میکنید پرده ای ساده و شیک و بشدت زیبا میباشد و دلیل این زیبایی انتخاب درست رنگ و جنس پارچه در کنار دوخت بسیار حرفه ای پرده میباشد.

 

پارچه زمینه ابریشم پایین حاشیه یک پارچه بسیار زیبا ، مرغوب و با کیفیت است و در مدل شلخته زیبایی خاصی دارد. این مدل مناسب سالن های کلاسیک  و مدرن میباشد. اگر دنبال پرده ای ساده و شیک میگردید این مدل بسیار مناسب منزل شماست.

مدل  پانچ :

مدل پانچ همیشه جزء محبوب ترین مدل های اسپرت بوده است. این مدل به دلیل راحتی نصب و جلوه زیبای خود انتخاب مناسبی برای شما میباشد. پس از نصب مجدد پرده پانچ دیگر نیازی به تنظیم خاصی وجود ندارد و فقط کافیست حلقه های پرده را داخل ریل قرار دهید. زیره این کار پارچه کتان میباشد. این مدل اجرایی یک پرده ساده و شیک برای پذیرایی و اتاق خواب میباشد.

 

نمونه کار بالا تشکیل شده از : حریر ترک زیره و مخمل ساده پانچ . این مدل نیز مناسب پنجره با عرض 1.5 تا 5 متر میباشد. برای یک منزل اسپرت و مدرن پانچ یک انتخاب مناسب است. 

زیبایی پانچ به چین هایی که دارد است ، هرچقدر  تعداد چین های آن بیشتر باشد زیبایی آن نیز بیشتر میشود. پارچه مخمل ساده عرض 1.5 متر دارد و با این عرض نهایتا بتوانیم 4 الی 5 چین به پانچ بدهیم . این تعداد چین برای پنجره با عرض کوچک عالی است ، اما پنجره های بزرگ این عدد مناسب نیست و برای این درگاه ها بهتر است از پارچه مخمل پتینه 3 متر عرض استفاده کرد. با این پارچه میتوان 6 الی 9 چین به پارچه داد. همان طور که میبینید مدل پانچ پرچین پرده ای ساده و شیک برای پذیرایی است.

مدل پلیسه یک طرفه :

 نمونه کار بالا تشکیل شده از مخمل طرح پتینه دکور و تور ترک  زیره میباشد. این اجرا بسیار زیبا و شیک میباشد و مناسب تمام پنجره ها با هر عرضی است. تنظیم این مدل کار ساده ای است و فقط با کمی حوصله و صبر میتوان آن را به بهترین حالت خود تبدیل کرد.

مدل ساده دوزی تنظیم با گلمیخ و شرابه :

تنظیم با کمر پرده همیشه و در تمام زمان ها جزء انتخاب افراد خوش سلیقه بوده است. این مدل هم ساده است و مهم بسیار زیبا. نکته مهم برای افرادی که فرزند کوچک  در منزل دارند و نگران بهم ریختن پرده ها توسط فرزندانشون هستند ، این مدل بسیار مناسب منزل شماست ، چون درصورت بهم ریختن پرده تنظیم مجدد آن کار بسیار ساده ای میباشد. نمونه کار بالا تشکیل شده از : حریر پلیسه به عنوان زیره و مخمل پتینه به عنوان دکور. شرابه نیز برای تنظیم این مدل بکار رفته است . این مدل مناسب پنجره با عرض 1.5 تا 5 متر میباشد.

 

یکی از محبوب ترین مدل های ساده و شیک پذیرایی  نمونه کار بالا میباشد. این مدل تشکیل شده است از : مخمل پتینه و تور لب حاشیه به عنوان سایه. در ادامه اجرا و دیزاین کامل این درگاه را میتوانید مشاهده کنید.

این مقاله بروز میشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]